VELKOODBĚRATELŮM - MAJITELŮM OBCHODŮ, CUKRÁREN A RESTAURACÍ NABÍZÍME VELKOOBCHODNÍ INDIVIDUÁLNÍ CENY - NAPIŠTE NÁM

OBALY

Obaly na mošt

Bag in Box

Bag in Box - 5l - krabice včetně sáčku s výpustným ventilem. Možno plnit i do Vámi dodaných čistých lahví. O dalších aktualitách a novinkách vás budeme pravidelně informovat.

tecky

Lahev nevratná 750ml

Lahev nevratná 750ml včetně víčka se šroubovým uzávěrem Twist off. Možno plnit i do Vámi dodaných čistých lahví. O dalších aktualitách a novinkách vás budeme pravidelně informovat.

tecky

Lahev nevratná 250ml

Lahev nevratná 250ml včetně víčka se šroubovým uzávěrem Twist off. Možno plnit i do Vámi dodaných čistých lahví. O dalších aktualitách a novinkách vás budeme pravidelně informovat.

tecky

OBALY NA PÁLENKU

Lahev nevratná 500ml

Lahev nevratná 500ml včetně víčka, etikety pálenice a druhu. Možno plnit i do Vámi dodaných čistých lahví. O dalších aktualitách a novinkách vás budeme pravidelně informovat.

tecky

Lahev nevratná 1000ml

Lahev nevratná 1000ml včetně víčka, etikety pálenice a druhu. Možno plnit i do Vámi dodaných čistých lahví. O dalších aktualitách a novinkách vás budeme pravidelně informovat.

tecky

Demižon

Demižon o objemu 5l včetně šroubového uzávěru. Možno plnit i do Vámi dodaných čistých lahví. O dalších aktualitách a novinkách vás budeme pravidelně informovat.

tecky

NAŠE OCENĚNÍ A CERTIFIKÁTY

Chceme vám nabízet poctivé a chutné mošty té nejvyšší jakosti. Kvalitu našich moštů potvrzují získaná ocenění a certifikáty.

Klasa Česká chuťovka 2014 Česká chuťovka HACCP potravinarský výrobek Poohří regionská pobočka Zlatý klas